
Tko smo
O nama

Moto klub „Ban“ osnovan je 29. listopada 2002. godine s ciljem okupljanja zaljubljenika u motocikle i promicanja moto kulture u Zaprešiću i okolici. Ime i vizualni identitet s ponosom smo posvetili najvažnijoj povijesnoj ličnosti našeg kraja – banu Josipu Jelačiću, čiji lik nosimo na našim grbovima. Tijekom više od dva desetljeća postojanja prerasli smo u aktivnog sudionika društvenog života. Naše aktivnosti obuhvaćaju zajednička druženja, organizaciju moto skupova i provedbu skupnih vožnji. Također, redovito osiguravamo motociklističku pratnju na gradskim događanjima te kontinuirano radimo na širenju prometne, tehničke i sportske kulture. Aktivno se odazivamo na brojne humanitarne akcije i lokalne manifestacije. Zahvaljujući sudjelovanju na nebrojenim moto susretima u Hrvatskoj i inozemstvu, stvorili smo brojna prijateljstva. Svugdje smo rado viđeni gosti, a svakim prijeđenim kilometrom s ponosom promoviramo ime našeg Zaprešića.
Hvala na podršci
Sponzori


Podrži Moto klub Ban
Svaka donacija pomaže nam u organizaciji susreta i druženja.
Javi nam se



